Vibrácie kryštálov

Pozitívne účinky kryštálov sú známe odpradávna, ako aj to, že každý kameň má iný účinok – efekt. 

Rovnako ako všetky fyzické telesá a objekty, aj ľudia aj kryštály vysielajú vibrácie rôznych frekvencií. Vysoké vibrácie kryštálov sú schopné ovplyvňovať a obnovovať vibrácie ľudského tela, takto nám pomáhajú a dodávajú energiu, energizujú na fyzickej aj duchovnej úrovni.

Je dôležité tu poznamenať, že každá choroba sa najskôr objaví v „energetickom tele“ človeka a až potom je vnímaná na fyzickej úrovni. Kryštály nepomáhajú telu na fyzickej úrovni, ale harmonizujú, regenerujú a obnovujú náš energetický systém. Akonáhle sa obnoví energetická úroveň, potom napraví fyzické telo a podporí samoliečebné procesy.

Minerály prispievajú nielen k zdravej úrovni vibrácií, ale tiež sa ukazujú ako vynikajúci nástroj na prevenciu problémov fyzického tela, ak včas napravíme disharmóniu energetickej úrovne

VODA AKO NOSIČ INFORMÁCIÍ (MÉDIUM)

Početné pokusy japonského profesora Dr. Masaru Emoto dokazujú, že voda obsahuje nielen chemické prvky, látky, ale aj rôzne iné druhy informácií, s ktorými sa dostáva do kontaktu.

Voda je schopná prijímať všelijaké druhy informácií, ukladať ich na konkrétnom frekvenčnom spektre a prenášať, odovzdávať ich do iných systémov, napríklad do živého organizmu,

Ukladanie informácií sa uskutočňuje takým spôsobom, že rôzne vplyvy (ktorými môžu byť hudba, slová, myšlienky, emócie alebo dokonca vysoké vibrácie kryštálov), s ktorými voda prichádza do styku, menia molekulárnu štruktúru vody. V prípade vysokých vibrácií sú vodné kryštály usporiadané do pravidelného tvaru, ale v prípade nízkych vibrácií nadobúdajú skreslený a fragmentovaný tvar

Naše „kryštálové fľaše” sa zrodili z fúzie kryštálov a vody

Keďže ľudské telo tvorí z 70-80% voda, je veľmi dôležité ju „nabiť”  informáciami o vysokých vibráciách, zásobovať sa v záujme svojej fyzickej a duševnej pohody. Naše fľaše obsahujúce 100% prírodné kryštály ponúkajú na to dokonalé riešenie, pomocou ktorého si môžeš kedykoľvek vyrobiť energizujúci elixír. 

Počas prípravy elixíru si voda zapamätá vysoké vibrácie kryštálu, to znamená, že je nimi nabitá a konzumáciou nápoja zasielame tieto informácie priamo do nášho tela. Chuť krištáľovej vody je znateľne jemnejšia, chutnejšia a sviežejšia.

Podobne ako homeopatické liečivá a Bachové kvetové esencie sú aj kryštálové vody prostriedkami  informačného, ľudového liečiteľstva. Považujeme za dôležité upozorniť na to, že používanie našich fliaš s vloženým kryštálom nemôže nahradiť žiadne lekárske ošetrenie ani terapiu!

Takto si môžeš pripraviť svoj vlastný elixír!

Naplň fľašu vodou

Najlepšia je filtrovaná voda z vodovodu alebo pramenitá voda

Počkaj chvíľu

Počkaj, kým kryštál „nabije” napustenú vodu

Elixír je pripravený!

Vychutnaj si vysoké vibrácie a chuť mäkkej, jemnej vody  Na zdravie!

Každý nerast má iný účinok, a tak si každý z nás môže nájsť pre seba ten pravý.

Naše kryštály

Hegyikristály kulacs főkép

Horský krištáľ

JEDEN Z NAJSILNEJŠÍCH LIEČIVÝCH KRYŠTÁLOV

Rózsakvarc Kristálykulacs fő termékkép fehér háttérrel

Ruženín

KAMEŇ BEZVÝHRADNEJ LÁSKY A MIERU

Ametiszt Kristálykulacs fő termékkép fehér háttérrel

Ametyst

KAMEŇ SPIRITUÁLNEJ OCHRANY A ČISTOTY

Citrin

KAMEŇ ŠŤASTIA A ÚSPECHU

Aventurin

KAMEŇ POKOJA A SRDCA