Donáška domov na celom území krajiny

Objednávku od nás môžeš dostať do dvoch pracovných dní, pretože na doručenie našich výrobkov používame prémiovú balíkovú službu Best Delivery Solution.

Čo to znamená?

Vo všetkých prípadoch ti balík doručí kuriérska spoločnosť (GLS, Remax, UPS alebo Slovenská pošta), ktorá je pre teba v danej chvíli najvýhodnejšia.

Služba každý deň sleduje a vyhodnocuje výkon a rýchlosť každej kuriérskej služby a podľa toho vyberá ideálneho partnera. Pred doručením ťa bude náš partner informovať SMS a e-mailom o dátume doručenia a o tom, že ktorého kuriéra môžeš s tvojím balíkom očakávať.

Môžeš žiadať, aby ti balík bol doručený na pracovisko resp. domov, na byt, v pracovných dňoch medzi 9.00 a 16.00 hod. Odporúčame uviesť také miesto dodania, kde náš kuriér určite nájde teba alebo tebou poverenú osobu, ak ťa navštívi medzi 9:00 a 16:00 hod. Ak si vyberieš dobierku, nezabudni tiež na to, že ak na balík bude čakať namiesto teba osoba tebou poverená, aj ona má mať nachystanú sumu potrebnú na zaplatenie účtu. 

Pri objednávaní môžeš do poľa pre poznámky uviesť informácie o doručení (napr. zvonček, vrátnica, poverená osoba a pod.).

Presné umiestnenie tvojho balíka môžeš kedykoľvek sledovať pomocou sledovacieho ID (Tracking ID), ktoré si dostal prostredníctvom SMS a e-mailu.

Balíkovňa a výdajné miesto – Keď práve nie si doma!

Ak nevieš presne, kedy si môžeš vyzdvihnúť objednávku od kuriéra, bude služba balíkovne pre teba tou správnou voľbou! Môžeš si vybrať z tisícov balíkovní / výdajných miest po celej krajine, takže si svoju zásielku môžeš vyzdvihnúť, kedykoľvek budeš chcieť.

Pri dokončovaní objednávky si vyber možnosť balíkovne / výdajného miesta a vyber jeden z miest vyzdvihnutia, ktorý je pre teba najvhodnejší.

Možnosti platby:

PLATBA V HOTOVOSTI U KURIÉRA - DOBIERKA

Hodnotu svojej objednávky môžeš zaplatiť aj kuriérovi, ktorý ju doručí. Od neho potom dostaneš potvrdenie potvrdzujúce prijatie balíka a platbu súčasne.

PLATBA BEZPROSTREDNÝM BANKOVÝM PREVODOM

Ak zvolíš túto možnosť, na vyplatenie hodnoty objednávky je možné použiť číslo bankového účtu, ktoré si dostal/a počas objednávky. Po prijatí sumy začneme tvoju objednávku okamžite vybavovať.

Bezpečná platba bankovou kartou

Za objednávku môžeš zaplatiť aj kreditnou kartou prostredníctvom zabezpečeného systému Paylike – Master Card, Maestro, Visa, Visa Electron