Čo robiť, ak výrobok, ktorý si kúpil/a, nevyhovuje tvojim požiadavkám alebo je chybný?

Poskytujeme 100% možnosť vrátenia peňazí a záruku výmeny na všetky produkty zakúpené na Pranadrops.hu do 30 dní od prijatia balíka. Keď sa ti produkt nepáči – prípadne ak je chybný, môžeš urobiť nasledovné:

Predovšetkým nám napíš list na e-mailovú adresu hello@pranadrops.sk, v ktorom zhrnieš všetky tvoje námietky a problémy týkajúce sa produktu.

V PRÍPADE VÝMENY

Ak je produkt, ktorý ti bol doručený, chybný, my ho čo najrýchlejšie vymeníme. V tomto prípade ťa prosíme, aby si k e-mailu pripojil/a aj fotografiu o chybe.

Náš zákaznícky servis ťa potom čoskoro kontaktuje a prediskutuje s tebou ďalšie podrobnosti. V prípade výmeny ti zašleme do e-mailu adresu našej prevádzky, kde nám môžeš balík poslať späť.

V PRÍPADE VRÁTENIA PEŇAZÍ

Pokiaľ z nejakého dôvodu nie si s produktom spokojný/á, my ho kúpime od teba späť. V takom prípade prosíme, vysvetli v e-maile dôvod na uplatnenie záruky vrátenia peňazí a doplň číslo tvojho bankového účtu, meno a adresu.

Podobne ako v prípade výmeny ťa budeme informovať e-mailom o adrese našej prevádzky, kde nám môžeš poslať späť vytýkaný produkt.

Náklady na doručenie produktov, ktoré chceš vrátiť, uhradíme my a budeme ťa tiež informovať e-mailom o všetkých krokoch s tým súvisiacich.

Balík, ktorý chceš vrátiť, zabaľ láskavo vo všetkých prípadoch bezpečne. Na tieto účely sú naše obalové materiály a obalové materiály dostupné na poštách a v papiernictvách vynikajúce. Ďalej ťa prosíme, aby si nám výrobky nikdy nevrátil/a na dobierku, tieto zásielky neprijímame.